Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK”
tel. 71 355 24 48; 504 993 591 email: wrodruk@wrodruk.pl
ul. Zachodnia 20/1P 53-644 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8971038848
druk
Kontakt
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00
 • ul. Zachodnia 20/1P
  53-644 Wrocław
  (woj. dolnośląskie)
 • tel. 71 355 24 48
  tel. kom. 504 99 35 91
 • NIP: 8971038848
  REGON: 021870288
 • E-mail: wrodruk@wrodruk.pl

Laminowanie
Laminowanie – polega na pokryciu druku folią z tworzywa sztucznego. Jest to prosty a zarazem bardzo skuteczny sposób na zabezpieczenie ważnych dokumentów przed zniszczeniem lub sfałszowaniem. Nie ma możliwości ściągnięcia laminatu i późniejszego ponownego zalaminowania dokumentu bez jego zniszczenia. Zalaminowane dokumenty są odporne na wilgoć, wodę, wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Laminowane dokumenty nie ścierają się i nie blakną, są odporne na niektóre czynniki chemiczne. Laminowane materiały nabierają sztywności, żywych kolorów i blasku.

Laminowanie wykonujemy z wykorzystaniem technologii laminowania na gorąco (foliowanie).

Jeśli chcecie Państwo aby wasze dokumenty były chronione przed wodą, zabrudzeniami i zagnieceniem polecamy laminowanie kieszeniowe na gorąco. Ten sposób uszlachetniania wydruku spełni Państwa oczekiwania. Proces laminowania na gorąco polega na umieszczeniu zabezpieczanego wydruku wewnątrz termozgrzewalnej koszulki o odpowiednich wymiarach i przepuszczeniu całości przez szereg gorących, teflonowych wałków w laminatorze. Temperatura wałków i szybkość przesuwu dokumentu w foliowej koszulce są tak dobrane, aby uplastyczniona folia zespoliła się z papierem a krawędzie folii wystające poza papier uległy trwałemu stopieniu tworząc hermetyczne zamknięcie papieru. Nałożenie folii na obie strony dokumentu z wykorzystaniem wysokiej temperatury zabezpiecza wydruki na długie lata także przed działaniem promieni UV, które powodują blaknięcie wydruków. Laminowanie to idealne rozwiązanie w przypadku identyfikatorów, kart menu, dyplomów, certyfikatów, legitymacji oraz innych ważnych dokumentów narażonych na zniszczenie lub zamoczenie.

W naszym punkcie usługowym WRODRUK przy ulicy Zachodniej 20/1P we Wrocławiu laminujemy na gorąco materiały do formatu A3 od ręki. Macie Państwo także możliwość wybrania rodzaju laminatu odpowiadającego waszym potrzebom.

Możemy Państwu zaproponować trzy rodzaje laminatu w celu ochrony swoich materiałów:

- 80 mikronów - jest to laminat standardowy idealny do zabezpieczenia dokumentów. Występuje w formacie A6, A5, A4 i A3.

- 100 mikronów – jest to nieco sztywniejszy laminat standardowy idealny do zabezpieczenia dokumentów. Występuje w formacie A6, A5, A4 i A3.

- 250 mikronów – jest to laminat dużo grubszy idealny do identyfikatorów oraz dokumentów, które muszą być bardziej usztywnione. Laminat tej grubości występuje w rozmiarze A4 i A3. Istnieje także możliwość laminowania mniejszych formatów i w ramach usługi dodatkowej przycięcia zbędnego nadmiaru folii do żądanego rozmiaru.

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do drukarni WRODRUK mieszczącej się we Wrocławiu przy ul. Zachodniej 20/1P osobiście. Możecie państwo zlecić usługę druku wraz z laminowaniem wydruku poprzez przesłanie zlecenia drogą elektroniczną na adres wrodruk@wrodruk.pl.

Zapraszamy do skorzystania także z naszych innych usług. Oferujemy Państwu druk cyfrowy małoformatowy i wielkoformatowy, skanowanie małoformatowe i wielkoformatowe, wykonujemy oprawę. U nas zamówicie Państwo wizytówki, a także zrealizujecie wydruk recept dla lekarzy, pielęgniarek i położnych.


Kontakt:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WRODRUK
ul. Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław
tel.: 504-99-35-91; 71 355 24 48
www.wrodruk.pl; wrodruk@wrodruk.pl