Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK”
tel. 71 355 24 48; 504 993 591 email: wrodruk@wrodruk.pl
ul. Zachodnia 20/1P 53-644 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8971038848
druk
Kontakt
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00
 • ul. Zachodnia 20/1P
  53-644 Wrocław
  (woj. dolnośląskie)
 • tel. 71 355 24 48
  tel. kom. 504 99 35 91
 • NIP: 8971038848
  REGON: 021870288
 • E-mail: wrodruk@wrodruk.pl

Usługi kopiowania - ksero
Zadbaliśmy o to, aby realizowane przez Wrodruk usługi ksero wyróżniały się nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale przede wszystkim niezwykle wysoką jakością realizowanych zleceń – niezależnie od ich wielkości. Dbamy również i o to, by w naszym wrocławskim biurze Klienci mogli skorzystać ze zróżnicowanej oferty. Usługę ksero wykonujemy zarówno na papierze białym tradycyjnym, jak i satynowym. Oferujemy również papier samoprzylepny. Dysponując urządzeniami tak cenionych i znanych w branży producentów, jak Konica Minolta, Hewlett-Packard, Colortrack czy Canon możemy podejmować się realizacji zleceń kopiowania czarno-białych oraz kolorowych materiałów. Zapewniamy szybką i terminową realizację usług.

Kopiowanie materiałów metodą kserograficzną w punktach poligraficznych takich jak Wrodruk jest procesem otrzymywania kopii, czyli powielania oryginalnych obrazów, tekstów, rysunków technicznych, projektów, zdjęć, folderów, ulotek, map, itp. umieszczonych na nośniku takim jak: papier, folia czy kalka kreślarska na inny materiał, zwykle papier. Współczesna technologia pozwala na przenoszenie kopiowanych treści na niestandardowe materiały takie jak folia przezroczysta, kalka kreślarska, papiery specjalne (np. samoprzylepny), papiery kolorowe. Kopiowanie suchą metodą (kseros – od greckiego słowa suchy) bez udziału kąpieli chemicznych, pozwala uzyskać kolorowe kserokopie. Jakość wszystkich kserokopii zależna jest w głównej mierze od jakości urządzeń do kopiowania.

Kserokopiarki w drukarni Wrodruk są urządzeniami posiadającymi najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Są one zdolne do wykonania wysokiej jakości precyzyjnych, kserokopii pełno-kolorowych. Podczas powielania materiałów mamy możliwość ingerencji w proces kopiowania i kopia może być powiększona, zmniejszona, mieć zmienione kolory. Na jednej stronie możemy zmieścić 2 kopie oryginału. Kopię możemy przyciemniać lub rozjaśniać, zrobić lustrzane odbicie, negatyw.

Drukarnia Wrodruk świadczy usługi profesjonalnego kopiowania (kserowania) dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Drukarnia Wrodruk specjalizuje się w kopiowaniu dokumentacji technicznej i projektowej małego i dużego formatu, a także innych materiałów wymagających wysokiej jakości i szybkości wykonania. Ksero wykonujemy zarówno na wysokonakładowych maszynach kolorowych i czarno-białych, pozwalających uzyskać wierne kopie powierzonych materiałów w formatach od A6 do A3.

Ksero czarnobiałe małoformatowe (do formatu A3 - 297 x 420 mm) jest usługą, która pozwala na wykonanie w krótkim czasie i dobrej jakości kopie Państwa materiałów. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami pozwalającymi wykonać kilkadziesiąt kopii na minutę co pozwala nam zoptymalizować koszty wykonywanych dla Państwa kopii czarno białych dokumentów, takich jak:

- materiały szkoleniowe,
- materiały reklamowe,
- broszury,
- ulotki,
- opracowania,
- prace dyplomowe,
- programy konferencji,
- przewodniki,
- instrukcje obsługi,
- zeszyty,
- opracowania,
- notatki.

Ksero kolorowe małoformatowe (do formatu A3 - 297 x 420 mm) pozwala na szybkie i precyzyjne powielanie kolorowych materiałów reklamowych, konferencyjnych i artystycznych. Dokumenty możemy powielać na różnych rodzajach mediów: papierach satynowanych, samoprzylepnych, kolorowych o różnej grubości. Drukarnia Wrodruk posiada wysokiej klasy kolorowe kopiarki cyfrowe Konica Minolta, charakteryzujące się wysoką wiernością kolorów i jakością odbitki, co pozwala na kopiowanie kolorowych materiałów, takich jak:

- fotografie,
- kolorowe katalogi i ulotki,
- materiały reklamowe
- oferty,
- prace dyplomowe,
- zaproszenia,
- pocztówki,
- prace artystyczne,
- materiały na rekwizyty.

Drukarnia Wrodruk dysponując profesjonalnymi i nowoczesnymi ploterami atramentowymi zestawionymi z kolorowym skanerem wielkoformatowym pełnią funkcję wielkoformatowego ksera kolorowego. Wrodruk wykonuje usługi profesjonalnego ksero do rozmiaru A0++ (1064 mm szerokości). Pracujemy również na nowoczesnym czarnobiałym, laserowym zestawie OCE, który powiela wszelką czarno-białą dokumentację wielkoformatową. Pozwala on na szybkie kopiowanie i drukowanie w najwyższej jakości materiałów do formatu szerokości A0+ (914 mm).

Nasza drukarnia jest w stanie skopiować dla Państwa czarno-białą i kolorową:

- dokumentację projektową,
- dokumentację budowlaną,
- mapy,
- rysunki techniczne,
- projekty budowlane,
- wizualizacje projektów,
- plakaty, postery konferencyjne,
- plansze zaliczeniowe.

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WRODRUK
ul. Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław
tel.: 504-99-35-91; 71 355 24 48
www.wrodruk.pl; wrodruk@wrodruk.pl