Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK”
tel. 71 355 24 48; 504 993 591 email: wrodruk@wrodruk.pl
ul. Zachodnia 20/1P 53-644 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8971038848
druk
Kontakt
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00
 • ul. Zachodnia 20/1P
  53-644 Wrocław
  (woj. dolnośląskie)
 • tel. 71 355 24 48
  tel. kom. 504 99 35 91
 • NIP: 8971038848
  REGON: 021870288
 • E-mail: wrodruk@wrodruk.pl

Wizytówki – wydruk
Drukarnia WRODRUK mająca swoją siedzibę przy ul. Zachodniej 20/1P oferuje druk wizytówek. Wizytówka to populara i niewielka forma w jakiej możemy przekazać nasze dane kontaktowe. Wizytówki firmowe pełnią nieodzowną funkcję reklamową. Prywatne wizytówki są zwykle oszczędniejsze w treść i poza imieniem i nazwiskiem zawierają czasem dane kontaktowe. Wizytówki firmowe/służbowe są bogatsze w treść, zwykle na tych wizytówkach umieszczamy logo firmy, imię i nazwisko, stanowisko, dane kontaktowe, rodzaj działalności firmy z odniesieniem do strony internetowej, nierzadko wizytówki takie zawierają dodatkowe treści jak: nazwa firmy, konto bankowe, mapka dojazdowa, zdjęcie produktu, itp.

WRODRUK drukuje wizytówki w standardowych rozmiarach 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm. Kolorowy druk laserowy na maszynach cyfrowych pozwala na wykonanie niewielkich nakładów, zasadniczo bez żadnych ograniczeń graficznych. Od wyobraźni projektanta i gustu zamawiającego zależy końcowy efekt. Oferujemy Państwu druk wizytówek, dopasowanych do Państwa potrzeb.

Profesjonalnie i elegancko wydrukowana wizytówka pozostawiona kontrahentowi to nie tylko pełna informacja o sobie, ale również profesjonalizm, elegancja i dobre wrażenie od samego początku. Drukujemy wizytówki na papierze najwyższej jakości, o różnej gramaturze, strukturze i kolorze.

W zależności od zapotrzebowania oraz zaawansowania projektu, wizytówki możemy wykonać w kolejnym dniu roboczym lub dla dużych nakładów do 5 dni roboczych. Czas realizacji zleconego wydruku wizytówek liczony jest od chwili przyjęcia zlecenia, czyli przekazania do nas prawidłowego pliku (projektu). U nas wydrukujecie Państwo wizytówki szybko i w najlepszej jakości.

Wysokiej jakości kartony stosowane do druku wizytówek wykorzystywane są również do druku zaproszeń, dyplomów, kart menu, itp. Wszędzie tam, gdzie efekt estetyczny odgrywa główną rolę.

Prosimy by pamiętać aby w trakcie przygotowywania wizytówek do druku zachować bezpieczny obszar - „spad”. Wszelkie grafiki i teksty należy odsunąć od linii cięcia minimum o 3 mm. Grafiki wchodzące „na spad” czyli takie które chcemy aby zostały ucięte wyciągamy o 3 mm poza linie cięcia.

Profesjonalnie wykonane i zaprojektowane wizytówki pomogą bez wysiłku otworzyć wiele drzwi. Nasza wizytówka jest nierzadko naszym pierwszym reprezentantem w kontaktach z nowym partnerem handlowym. Wizytówki wykonywane w drukarni WRODRUK charakteryzują się jakością, szybkim czasem realizacji oraz przystępną ceną.

Wizytówki standardowo wykonujemy w dwóch rozmiarach 90x50 mm i 85x55 mm w zadruku jedno lub dwustronnym, w orientacji poziomej i pionowej. Wszystkie wizytówki drukujemy na wysokogatunkowym papierze satynowym bądź kredowym kartonie o gramaturze 300-350g/m2. Możliwy jest również wydruk wizytówek na płatnych dodatkowo papierach ozdobnych. W ofercie drukarni WRODRUK znajdziecie Państwo papiery o gramaturze od 200g/m2 do 300g/m2 w kilku kolorach oraz fakturach strukturalnych.

Minimalna ilość 100 szt. (druk na papierze 300g satyna). Wizytówki sprzedajemy wyłącznie w przedziałach po 100 szt. Minimalna ilość zamówienia to 100 szt. wizytówek.

Drukarnia WRODRUK to nie tylko druk wizytówek. Możemy stworzyć dla Państwa indywidualny projekt zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Jeśli nie mają Państwo odgórnych wytycznych odnośnie wyglądu wizytówki możecie Państwo zlecić nam wykonanie dla Państwa indywidualnego projektu wizytówki. Wykonanie projektu (praca grafika) jest usługą płatną dodatkowo – 60zł netto/h.

Należy pamiętać, iż eleganckie i profesjonalnie wykonane w drukarni WRODRUK wizytówki zagwarantują Państwu reklamę w każdym miejscu i czasie, niezależnie od tego czy jesteście Państwo managerem międzynarodowej korporacji, właścicielem niewielkiej firmy czy też osoba prywatną. Małe i poręczne, wizytówki, powinno się je mieć zawsze przy sobie.

Zapraszamy do skorzystania także z naszych innych usług. Oferujemy Państwu druk cyfrowy małoformatowy i wielkoformatowy, skanowanie małoformatowe i wielkoformatowe, laminowanie, wykonujemy oprawę. U nas zamówicie Państwo wizytówki, a także zrealizujecie wydruk recept dla lekarzy, pielęgniarek i położnych.

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WRODRUK
ul. Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław
tel.: 504-99-35-91; 71 355 24 48
www.wrodruk.pl; wrodruk@wrodruk.pl