Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK”
tel. 71 355 24 48; 504 993 591 email: wrodruk@wrodruk.pl
ul. Zachodnia 20/1P 53-644 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8971038848
druk
Kontakt
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00
 • ul. Zachodnia 20/1P
  53-644 Wrocław
  (woj. dolnośląskie)
 • tel. 71 355 24 48
  tel. kom. 504 99 35 91
 • NIP: 8971038848
  REGON: 021870288
 • E-mail: wrodruk@wrodruk.pl

Druk cyfrowy małoformatowy
W ramach oferty mogą Państwo za pośrednictwem maila lub odwiedzając nasze biuro dostarczyć plik z wybraną grafiką. W zależności od oczekiwań wykonujemy druk cyfrowy czarno-biały, bądź w kolorze. Do klienta należy wybór materiału na którym zlecenie ma zostać zrealizowane. Zarówno w przypadku druku czarno-białego, jak i w kolorze proponujemy papier biały w opcji standardowej lub bardziej efektowny - satynowy. Nasza oferta obejmuje wykonywanie zamówień w formacie A4 oraz A3. Nasza drukarnia cyfrowa daje swoim klientom również możliwość zlecenia zamówienia na papierze samoprzylepnym. Produkt tego typu może zostać z powodzeniem wykorzystany na przykład jako fototapeta.

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami zapewniającymi szybki i dokładne wydruki. Zastosowanie sprzętu renomowanych marek jest gwarancją realizacji zamówień na najwyższym poziomie.

Do zalet oferowanego przez Wrodruk druku cyfrowego należy:
- skrócenie etapu przygotowywania materiałów,
- szybkie tempo pracy,
- możliwość obróbki cyfrowej, zmiany nasycenia kolorów czy usunięcia niedoskonałości na etapie realizacji (opcja z dopłatą)
- wyższa wydajność powiązana z ekonomicznością wydruku.

Od wielu lat drukujemy dla Państwa:
- wszelkiego rodzaju dokumenty biurowe;
- oferty, biuletyny, skrypty,
- materiały seminaryjne, szkoleniowe;
- dyplomy, wyróżnienia, certyfikaty;
- wizytówki, plakaty, zaproszenia, zdjęcia, kalendarze;
- prace dyplomowe, magisterskie, doktorskie, prace zaliczeniowe;
- recepty;
- ulotki i foldery reklamowe;
- naklejki, etykiety.

Druk cyfrowy stanowi najczęściej odpowiednie rozwiązanie dla małych i średnich nakładów. Dzięki temu, że materiały przeznaczone do druku są zapisane w postaci cyfrowej możecie Państwo przesłać je na adres e-mail wraz z wytycznymi druku. Przy odbiorze zlecenia uiścicie Państwo opłatę i odbierzecie wydrukowane materiały. Zapraszamy także osobiście do naszej siedziby przy ul. Zachodniej 20/1P we Wrocławiu z nośnikami (CD, USB, karty pamięci). W przypadku druku cyfrowego mamy możliwość personalizacji każdego drukowanego egzemplarza. Dzięki szybkim i profesjonalnym maszynom w jakie wyposażona jest nasza drukarnia jesteśmy w stanie drukować dla Państwa „od ręki” efektowne wydruki.

Jeżeli oczekują Państwo profesjonalnej i sprawnej obsługi zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy poligraficznej. Mogą Państwo być pewni, że każde zlecone nam zadanie będzie zrealizowane w terminie oraz w ustalonej wcześniej formie.

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy i zachęcamy do skorzystania z oferty naszej drukarni cyfrowej!

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WRODRUK
ul. Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław
tel.: 504-99-35-91; 71 355 24 48
www.wrodruk.pl; wrodruk@wrodruk.pl