Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK”
tel. 71 355 24 48; 504 993 591 email: wrodruk@wrodruk.pl
ul. Zachodnia 20/1P 53-644 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8971038848
druk
Kontakt
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00
 • ul. Zachodnia 20/1P
  53-644 Wrocław
  (woj. dolnośląskie)
 • tel. 71 355 24 48
  tel. kom. 504 99 35 91
 • NIP: 8971038848
  REGON: 021870288
 • E-mail: wrodruk@wrodruk.pl

Druk wielkoformatowy - plotowanielicencjackieMieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Zachodniej 20/1P drukarnia Wrodruk oferuje Państwu wysokiej jakości druk wielkoformatowy. Druk cyfrowy wielkoformatowy jest analogiczną metodą do druku małoformatowego. Służy on przenoszeniu obrazów z formy cyfrowej zapisanej na komputerach i urządzeniach mobilnych za pomocą programów do tworzenia grafiki na nośnik fizyczny formatu większego niż A3 (297 x 420 mm). Wydruki wielkoformatowe powstają na podobnej zasadzie do druku małoformatowego. Są to obrazy drukowane za pomocą specjalnych maszyn zwanych ploterami. Stosowane przez nas wielkoformatowe plotery atramentowe drukują reklamy, plakaty, postery, mapy, banery, grafiki wystawiennicze na papierze różnej gramatury do szerokości 914 mm (format AO+).

Przygotowywany przez nas druk wielkoformatowy wykorzystywany jest przy tworzeniu różnego rodzaju ekspozycji reklamowych. Wyrazistość, czytelność oraz ogólnodostępność takiego komunikatu promocyjnego stanowi jego niezwykły atut. Dlatego też coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie tego typu narzędzi, które pozwalają im zaistnieć w przestrzeni publicznej. Druk wielkoformatowy jest szeroko stosowany w przypadku powielania i drukowania projektów oraz różnego rodzaju map w biurach projektowych: architektonicznych, inżynierskich, geodezyjnych i kartograficznych do wydruków projektów i map wielkiego formatu. Czytelność i dokładność wydruków są tutaj priorytetowe ze względu na wykorzystanie tego rodzaju wydruków.

Posiadając najnowocześniejsze urządzenia, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów i przygotować wysokiej jakości materiały. Wydruki i kserokopie wykonujemy na ploterach firmy Canon, Hewlett-Packard, OCE, wyspecjalizowanych do druku i kopiowania projektów architektonicznych, inżynierskich i artystycznych. Wrodruk drukuje dla Państwa z programów Photoshop, pakietu MS Office, oraz z plików .bmp, .jpg, .tiff, .plt, .pdf, .eps. Państwa projekt wydrukujemy z wszelkiego rodzaju nośnika elektronicznego jak pamięć przenośna USB, karty pamięci i płyty CD. Możecie Państwo przesłać swoje zlecenie do druku na nasz adres email. W wiadomości należy napisać na papierze jakiej gramatury, w jakim wykończeniu, w ilu kopiach ma być drukowane zlecenie. Proszę pamiętać o załączeniu pliku do druku.

W trakcie przygotowywania pliku do druku wielkoformatowego można dokonać różnych dodatkowych czynności, które umożliwią nam np. zmniejszenie lub powiększenie wydruku wielkoformatowego, dopasowanie do wielkości docelowego arkusza papieru, wykonanie lustrzanego odbicia oraz wiele innych. Proszę pamiętać, że usługi edycji plików w naszym punkcie są dodatkowo płatne.

Drukarki wielkoformatowe są urządzeniami pozwalającymi zarówno na plotowanie projektów czarno białych jak i kolorowych. Wydrukowane rysunki wielkoformatowe na Państwa życzenie można dociąć, poskładać w format do wpięcia w dokumentację techniczną lub w format odpowiedni do teczki. Wykonane w drukarni Wrodruk wydruki wielkoformatowe na Państwa życzenie składamy, kompletujemy i wpinamy w segregatory, tak aby uzyskać gotową do pracy dokumentację techniczną. Rozdzielczość jaką możemy uzyskać na naszych profesjonalnych ploterach to wartości do 1200 dpi, co finalnie pozwala uzyskać doskonałą jakość wydruków wielkoformatowych, jakościowo nie odbiegającą od fotografii.

Na Państwa zlecenie wykonujemy następujące wydruki wielkoformatowe:
- plakaty,
- rysunki,
- fotografie,
- prace zaliczeniowe i dyplomowe,
- dokumentację techniczną (projekty, plany),
- dokumentację budowlaną,
- dokumentację GIS (mapy, plany).

Dysponujemy profesjonalnymi i nowoczesnymi ploterami atramentowymi, które w zestawieniu z kolorowym skanerem wielkoformatowym pełnią funkcję wielkoformatowego ksera kolorowego. Wrodruk wykonuje usługi profesjonalnego ksero A0. Pracujemy również na nowoczesnym czarnobiałym, laserowym zestawie OCE, który powiela wszelką czarno-białą dokumentację wielkoformatową. Pozwala on na szybkie kopiowanie i drukowanie w najwyższej jakości materiałów do formatu szerokości A0+ (914 mm).

Przed przystąpieniem do realizacji projektu zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że nasze działania sprostają Państwa potrzebom. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji. Nasi pracownicy fachowo pomogą Państwu w doborze optymalnych rozwiązań poligraficznych dotyczących druku wielkoformatowego.

Ważna informacja:

 • Każda rozpoczęta formatka A4 zaokrąglana jest w górę - ważne aby prawidłowo przygotować pliki do druku.
 • Pliki przygotowane w formacie pdf zapewniają wydruk bez przeskalowania 1:1.Kontakt:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WRODRUK
ul. Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław
tel.: 504-99-35-91; 71 355 24 48
www.wrodruk.pl; wrodruk@wrodruk.pl